Інститут народознавства НАН України

Відділ Соціальної Антропології

Січень 15th, 2015

Українська політична еміграція у ХХ столітті: досвід культурно-спільнотного себепредставлення і самоутвердження в Західному світі

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України у вівторок 21 квітня 2015 року проводить Міжнародну наукову конференцію “Українська політична еміграція у ХХ столітті: досвід культурно-спільнотного себепредставлення і самоутвердження в Західному світі”* до 130-річчя від дня народження Ольгерда Бочковського.

Місце проведення – м. Київ, вул. Трьохсвятительська 4, Зала засідань вченої ради.

Основні напрями роботи:
1. Життя і діяльність Ольгерда Іполита Бочковського.
2. Науково-архівна спадщина О. І. Бочковського.
3. Оточення О. І. Бочковського.
4. Джерелознавство історії української еміграції ХХ ст.
5. Історіографія історії української еміграції.
6. Політичні центри в еміграції.
7. Міжнародна політика українських урядів в екзилі.
8. Українські культурні, релігійні та науково-освітні центри в еміграції.
9. Видавничо-публіцистична діяльність української еміграції.

Робочі мови: українська, англійська.

Проїзд та проживання за рахунок учасників конференції. Організаційний внесок – 150 грн.

Матеріали конференції будуть розміщені в електронному журналі наукових праць “Ucraina Magna”. Кінцевий термін подачі матеріалів 25 травня 2015 р. Обсяг до 1 др. арк. Посилання автоматичні внизу сторінки. Статті приймаються такими мовами: українська, англійська, чеська, польська, німецька та французька. До статті додати назву, ім’я автора і розширені анотації (близько 500 др. знаків) українською та англійською мовами. За наявності ілюстрацій, вони подаються в електронному варіанті з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Усі прийняті доповіді (з короткою анотацією для ознайомлення) будуть опубліковані на офіційному сайті Інституту до початку конференції.

Заявки на участь у конференції мають містити: тему і коротку анотацію доповіді (до 500 др. знаків), відомості про автора (прізвище, ім’я, науковий ступінь, звання, посада та місце роботи) і контактні дані (електронну/поштову адресу, телефон) надсилати до 1 квітня 2015 р. на поштову адресу:

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, вул. Трьохсвятительська, 4, м. Київ, 01001
або з позначкою “Заявка на конференцію” на Е-mail членів оргкомітету:
Ірина Каневська: kanevska@gmail.com (+38 096 119 37 09)
Дмитро Гордієнко: dmytro.gordiyenko@gmail.com (+38 067 605 88 63)

_________________________

*“себепредставлення” розглядаємо як збереження власного в умовах еміграції, способи самоорганізації з цією метою, а “самоутвердження” – інтеграція в культуру, науку, економіку, міжнародні організації тощо з метою проштовхування всього українського як такого.

Залишити відповідь