Інститут народознавства НАН України

Відділ Соціальної Антропології

22 Лютого, 2021

Оголошується набір матеріалів для спецвипуску журналу «Народознавчі Зошити», серія «Студії з інтеґральної культурології», тема спецвипуску «Глобальне, національне, локальне»

Відділ соціальної антропології Інституту народознавства НАН України запрошує надсилати матеріали для публікації в спецвипускові журналу «Народознавчі Зошити», присвяченого пам’яті відомого українського антрополога, філософа і етнолінгвіста Романа Кіся (1949-2020). Спецвипуск буде опубліковано в межах серії «Народознавчих Зошитів» – «Студії з інтеґральної культурології», яка була заснована 1996 року під впливом і за активної участи пана Романа. На цей час оприлюднено два випуски серії – «Танатос» (1996) і «Ритуал» (1999). Обидва номери користуються великою популярністю і мають високий індекс цитувань.

Темою нового випуску «Студій з інтеґральної культурології» є «Глобальне, національне, локальне». Ідею назви запозичено з однойменної праці Романа Кіся. Ми запрошуємо інтерпретувати цю назву широко, як концептуальну рамку, що може бути корисною для аналізу різних культурних, соціальних і політичних явищ. Це може бути сучасна українська культура, питання еміграції, мовна політика, культурна спадщина чи війна на сході України. Ми особливо зацікавлені в новаторських і концептуальних антропологічних, культурологічних чи філософських дослідженнях.

Щоб подати матеріал, до 15 травня 2021 року надішліть повний текст вашої статті (з анотаціями і ключовими словами) на електронну адресу hodovanska@nas.gov.ua (Оксана Годованська).

Об’єм і оформлення статті повинні відповідати стандартам «Народознавчих Зошитів», з вимогами можна ознайомитися тут: https://nz.lviv.ua/avtoram/

Всі подані до публікації матеріали проходитимуть редакційний відбір.

Гостьова редакція номера: Марія Маєрчик, Оксана Годованська, Iгор Марков.

Журнал «Народознавчі Зошити» включено в категорію Б переліку наукових фахових видань України за спеціальностями «історія та археологія», «філологічні науки» та «мистецтвознавство».

Скачати Оголошення

Залишити відповідь