Нові підходи в аналізі міграційних траєкторій: маршрути, осередки та інфраструктура

  • 22 Травня, 2018

17 травня 2018 року о 16:00 год. відбувся черговий Методологічний семінар Відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України на тему: “Нові підходи в аналізі міграційних траєкторій: маршрути, осередки та інфраструктура” (англ. “New approaches in the analysis of migration trajectories – routes, hubs and infrastructures”).

Доповідач – Франк Дювель (Franck Düvell), асоційований професор і старший науковий співробітник Центру міграції, політики і суспільства (COMPAS), при Школі антропології і етнографії музеїв Оксфордського університету, асоційований дослідник при Центрі ім. Жана-Моне з європейських студій (CEuS). Професор Дювель має PhD з соціології, був дослідником в Європейському університетському інституті (European University Institute) у Флоренції, і в Ексетерському університеті (Велика Британія), лектором соціології, географії і політичних наук при CEuS та у Бременському університеті.

Професор Дювель працював над темами неврегульованої імміграції, висококваліфікованих мігрантів, питань здоров’я, аспектів міграційної політики та менеджменту в Європейському Союзі і на міжнародному рівні. Він також співпрацює з агенціями, які займаються питаннями прав мігрантів та біженців в усій Європі. Його теперішній проект стосується дослідження Східно-Західних міграцій і транзитної міграції через Туреччину та Україну.

Детальніше – див. відео семінару