PUBLISH OR PERISH: як опублікувати наукову статтю у міжнародному виданні

  • 27 Жовтня, 2016

27 жовтня 2016 р. о 16:00 год. в рамках Методологічного семінару Відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України відбувся практичний семінар-клас Оксани Кісь на тему: “PUBLISH OR PERISH: як опублікувати наукову статтю у міжнародному виданні”, на якому учасники довідалися:

  • як правильно обрати видання для подання своєї статті (типи, критерії, шанси)
  • як правильно обрати текст, який має реальні шанси на публікацію у міжнародному виданні (жанри, ознаки, фактори ризику)
  • як підготувати свій текст до подання у міжнародний журнал (загальні принципи, правила та практичні поради)
  • які є загальні вимоги до наукової статті у рецензованому виданні (структурні елементи, стилістика, оформлення)
  • як виглядає процес публікації (етапи, тривалість, спілкування з редакцією)
  • як працювати з текстом після відхилення.

Оксана Кісь – історик та антрополог, кандидатка історичних наук (2002), старша наукова співробітниця (2009), докторантка Інституту народознавства НАН України; авторка книги “Жінка в традиційній українській культурі другої половини ХІХ – початку ХХ ст.” (2008) та десятка статей, опублікованих у наукових виданнях США, Канади, Франції, Великобританії, з яких п’ять належать до бібліографічної і реферативної бази даних COPUS. Має також значний досвід рецензування у форматі peer-review для провідних міжнародних наукових часописів.

Лекторка була стипендіаткою низки престижних програм наукового обміну, мала наукові стажування та викладала в Rutgers University (США, 2003-04); Harvard University (США, 2007), Central European University (Угорщина, 2008), Columbia University (США, 2010, 2011-12) та University of Alberta (Канада, 2013-14).

Місце заходу – конференц-залі Інституту народознавства НАН України (проспект Свободи 15, ІІ поверх).